Nasza Historia


Nasze koło naukowe działa w odnowionej formie od lutego 2020 roku. Organizowane spotkania dotyczą zarówno tematów technicznych jak i nietechnicznych, jednak zawsze są związane z dziedziną cyberbezpieczeństwa. Po dołączeniu otrzymasz od nas przygotowane materiały oraz dostęp do nagrań ze wszystkich spotkań, które odbyły się do tej pory. Nieważne czy dopiero zaczynasz przygodę z cyberbezpieczeństwem, czy też znasz się na rzeczy to z pewnością rozwiniesz swoje zdolności działając w naszym kole. Wierzymy, że aktywność w ramach społeczności to najlepszy sposób na udoskonalenie własnych umiejętności. Dołącz do nas już dziś!


Kim jesteśmy?


Koło naukowe PING Politechniki Gdańskiej to zespół tworzony przez ludzi, których łączy zamiłowanie do cyberbezpieczeństwa. Pasję dzielimy nie tylko ze studentami wydziału ETI, ale także z ludźmi z całej Polski, w tym z hobbystami i z profesjonalistami z branży cybersecurity. Zarząd koła stanowią:


  • Mateusz Chmielewski
  • Dawid Łuszcz
  • Jakub Bronowski
  • Piotr Trybisz

Nie musisz być studentem PG, by dołączyć do koła. Wystarczy, że napiszesz do nas na Fanpage'u. Zajęcia prowadzimy po zajęciach na uczelni w formie otwartego spotkania. Zdalnie lub w naszej pracowni w gmachu ETI. Zapraszamy!